Son Yazılar

Güzellik Anlayışım: En Güzel Ünlüler ListesiSanırım farklı bir güzellik anlayışım var. Bir arkadaşa göre dünyanın en güzel kadınları Angelina Jolie ve Adriana Lima. Bence bu kadınlar değil güzel, ortalamanın bile altında; Angelina Jolie Gollum'a, Adriana Lima ise Hugo'ya benziyor. 

(Gerçi herkesin kadının güzelliğinden de anlamasını beklemiyorum. Sonuçta kadındaki güzellik tanrının sanatı ve sanat herkes tarafından doğru anlaşılamaz. Kadındaki güzelliği anlamak için önce sanatı anlamak gerekir...) 

Peki ben nasıl kadınlardan hoşlanıyorum? İşte benim güzellik anlayışım:
1)    Alicia Witt
2)    Simone Simons


3)    Olga Kurylenko


4)    AnnaSophia Robb
5)    Douzten Kroes
 


6)    Emily Blunt


7) Margot Robbie 


8)  Mary Elizabeth Winstead 9)  Amanda Seyfried

10)  Carla Delevigne


11)  Dakota Fanning12)  Zooey Deschanel


ve Türkiye'den:


1) Ezgi Asaroğlu

2) Elçin Sangu3) Müge Boz


4) Damla Sönmez

5) Öykü Çelik

6) Çiğdem Batur7) Yasemin AllenNot: Çoğu ünlü makyajsız güzel değildir, sadece koyduğum resimler bakımından karşılaştırma yapıyorum. Ayrıca listeye hiç Doğu Asyalı (Japonya, Kore, Çin) koymadım çünkü bana göre Doğu Asyalı kadınların çoğu güzel zaten.
3 yorum:

Yorum göndermek için Yorumlama Biçimi'nden Anonim'i seçebilirsiniz. Tarafsızlık ilkesi gereği nefret söylemi, küfür ve reklam harici her türlü yorum ve eleştiriyi yayınlıyorum.

Notral.com - tarafsız blog - Written by Kaotik Adam, Design by CC.com, - Copyright © 2015, Turkey / In the way of God, for Justice, Peace, Illuminance...

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.